Iskolapszichológus

ISKOLAPSZICHOLÓGUSI TÁJÉKOZTATÓ

Mit csinál egy iskolapszichológus?

Egyéni tanácsadás során a hozzám forduló szülőnek időpontot adok (telefonos megkeresést követően), így nyugodt körülmények között beszélgethetünk a tanuló lelki problémáiról, vagy a családban bekövetkezett krízishelyzetekről (halálesetről, válásról, a diagnózis elfogadásáról). A megjelenő problémákat diszkréten kezelem. Iskolapszichológusként segíthetek a kríziseken való átjutásban, illetve ha szükséges, javaslatot teszek más szakember bevonására.
A rendszeres jelenlét reményeim szerint előbb-utóbb oda vezet, hogy a diákok elfogadják, hogy lelki problémáik esetén egyáltalán nem „cikibb" pszichológushoz fordulni, mint a fogfájással fogorvoshoz menni.

Fogadási idő (szülők  és pedagógusok részére):

Szerda: 8.30-10.30-ig

Csütörtök: 13-15.00-ig

Várom Önöket, fordulhatnak hozzám bizalommal. Időpont egyeztetése a fenti időpontokban személyesen, vagy az iskola 06-34/361-044-es telefonszámán lehetséges a teljes csütörtöki napon (illetve osztályfőnököktől elkérhető a mobilszámom).

Kürti Renáta
gyermek és serdülő, mentálhigiénés