Szakmai napok

2023. október 18.

„Tükröm, Tükröm” címmel szerveztek konferenciát a Hamvas Béla Gimnázium dísztermében

2023. október 7. - Meghívó - szakmai konferencia

Szeretettel meghívjuk Önt a Benedek EGYMI „TÜKRÖM, TÜKRÖM…”- című szakmai konferenciájára

2022. október 12.

2022. október 12-én „Mi van a falakon túl?” c. szakmai konferenciával ünnepeltük -utazó hálózatunk szervezésében-, intézményünk fennállásának 55. évfordulóját, külső helyszínen, a József Attila Általános Iskola balett-termében, mintegy 80 résztvevővel.

Rendezvényünk célja a tolerancia, az inkluzív szemlélet és az érzékenyítés volt.

A rövid köszöntő után Gönczi Dorka bántalmazás-, Oravecz Lizanka és Fekete GY. Viktor autizmus, Uzsalyné dr. Pécsi Rita a „kütyühasználat” témában tartottak nagysikerű előadást. Közben a napot fellépésével színesítette Kehl Kira 7. osztályos tanulónk és a kömlődi Szélrózsa Tánccsoport. A Betűbazár jóvoltából fejlesztő kiadványokat és eszközöket is vásárolhattunk. A konferencia zárásaként közösen megtekintettük az intézményünkről tavasszal készült kisfilmet.

Szakmai napunk Oroszlány Város Társadalmi célú pályázatán elnyert összeg felhasználásával valósult meg, hálásan köszönjük!

2022.március 30. Meghívó

AUTIZMUS NAP - MÓDSZERTANI BEMUTATÓ INTEGRÁLÓ PEDAGÓGUSOK,
SZÜLŐK AKTÍV BEVONÁSÁVAL
Sok szeretettel meghívja Önt a Benedek Elek EGYMI, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium székhely
napjára.

A teljes megíhvó itt érhető el.

2022.március 18. Meghívó

A MOZGÁSFEJLESZTÉS LEHETŐSÉGEI – A MOZGÁSKOTTA-MÓDSZER BEMUTATÁSA

Sok szeretettel meghívjuk Önt a Benedek Elek EGYMI, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium székhely intézményébe, az EFOP 3.1.6.-11-2017-00029 kódszámú projekt keretében megrendezésre kerülő nyílt napra.

A teljes megíhvó itt érhető el.

2022. március 02.

EFOP pályázatunk keretében egy izgalmas szakmai napon vehettek részt autizmussal érintett gyermekekkel foglalkozó szakemberek, Gál Edit gyógypedagógus kollégánk kalauzolásában. A programon való részvétel egy jó kezdeményezés, hogy ezek az alkalmak a későbbiekben is megismétlődjenek és egy újabb inspirációt adjon a mindennapokban.

2019.

Your browser does not support HTML5 video.

Szakmai nap 2017. november 10-én

Szakmai nap 2016. november 25-én