Megyei terematlétika Szár

Három oroszlányi tanuló jutott a terematlétika országos diákolimpiára

A szári sportcsarnokban 2015. április 14-én megrendezett terematlétika megyei diákolimpián nagyszerűen szerepeltek az oroszlányi Benedek Elek EGYMI I. és II. korcsoportos tanulói.
Az I. korcsoportban Szalóki Georgina 2. osztályos tanuló nyerte meg az egyéni összetett versenyt, míg a II. korcsoportban az ötödikes Takács Nikolett mind a 4 versenyszámban diadalmaskodva hódította el a megyei bajnoki címet s jutott az országos döntőbe. Niki a helyből távolugrást, a medicinlabda dobást, a kislabda hajítást és a 30 méteres sprintfutást is nagy fölénnyel nyerte meg. A fiúknál a II. korcsoportos Szerb Krisztián 4. osztályos tanuló remek versenyzéssel összetett másodikként zárt, így ő is bejutott a Gyöngyösön megrendezésre kerülő országos diákolimpiai döntőbe.

A versenyen közel állt az éremszerzéshez az I. korcsoportos Rostás Kevin és Molnár Kevin, valamint a II. korcsoportos Mitra Szilárd és Tóth Gergő is.

Felkészítő tanár: Kovácsné Kelemen Valéria

Kérjük tekintse meg az eseményen készült képeinket!

<< Vissza az előző oldalra