Születésnap

2013. február 14-e nagy nap volt a Pillangó csoport életében. A gyerekek izgatottan és örömmel készülődtek. Vendéget vártunk, Szabó Dávid színész, énekes látogatott meg minket. Szabó Dávidot különleges kapcsolat fűzi csoportunkhoz. Az osztályunkba járó autista Dávidka példaképe, és a kisfiú fejlődésében hatalmas szerepe van. Ezen a napon Dávidka születésnapját ünnepeltük, és Dávid volt az ajándék, aki iskolánk többi tanulójával is szívesen találkozott, dedikált fotóval ajándékozta meg őket. Csoportunk gyermekeit pedig teljesen elvarázsolta, az összes apróság vele együtt építette a golyópályát a szőnyegen. Köszönjük neki a sok türelmet, szeretetet és megértést, és azt, hogy zsúfolt időbeosztása ellenére eljött hozzánk, és a mai napig törődik velünk.

Képek!

<< Vissza az előző oldalra